Rugged NoteStar - Wytrzymały sprzęt mobilny dla wymagających
Notestar Rejestruj się | Zaloguj
Wydarzenia
Wydarzenia i aktualności

 

 


Zapraszamy na XXI Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBALNIE 2015

 

Od 27 do 29 marca na Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego zaprezentujemy tą wybraną grupę produktów rugged z naszej oferty, która jest najczęściej wykorzystywana w turystyce. Będzie można m.in. zobaczyć najnowszy ośmiordzeniowy smartfon RUGGED PHONES Q7 oraz przydatny w podróży tablet Rugged PAD t70 i "pancerne" POWER BANKI.

Odmienny sprzęt prezentowany na naszym stoisku to indywidualne pojazdy elektryczne VELEX wykorzystywane do turystyki. Zapraszamy na jazdę testową.

 


 

Już od 15 do 17 kwietnia Targi EUROPOLTECH 2015 

 

 

    Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach EUROPOLTECH 2015 poświęconych technice specjalistycznej oraz sprzętowi i wyposażeniu dla służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa. 

Na tegorocznych targach pokażemy nowości z kategorii sprzętu rugged - najnowsze tablety do montażu w pojazdach, wytrzymałe telefony itp. Nowością będą prezentowane pojazdy elektryczne do indywidualnego poruszania się w strefach zamkniętych dla pojazdów spalinowych marki VELEX. Na targach będzie można skorzystać z jazd próbnych tymi pojazdami.

 


 

Tym razem zapraszamy wszystkich naszych Partnerów do Warszawy na Mobility Reseller Days 2014. 

 

Zapraszamy na Mobility Reseller Days 2014 , które odbędą się od 24 do 25 września 2014 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Mobility Reseller Days to wydarzenie skierowane w szczególności do firm z Europy Centralnej oraz Wschodniej. Podczas MRD będziemy gościć: producentów, dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem IT i Telekom.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się ma numer 23. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.

 


 targi wojskowe MSPO 2014 i targi logistyki LOGISTYKA 2014 

 

Zapraszamy na XXII  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się od 1 do 4 września 2014 roku w Targach Kielce, to obecnie największa i najważniejsza impreza tego rodzaju w centralnej części Starego kontynentu. Wydarzenie  ą i jedyną w Polsce okazją, aby zobaczyć wszystko to, co współcześni żołnierze mają najlepszego na uzbrojeniu i wyposażeniu. Honorowym Patronatem XXII MSPO jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się w hali B i ma numer B-57. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.

 

 

 


 


 

Już wkrótce targi wojskowe MSPO 2014 i targi logistyki LOGISTYKA 2014.. 

 

Zapraszamy na XXII  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się od 1 do 4 września 2014 roku w Targach Kielce, to obecnie największa i najważniejsza impreza tego rodzaju w centralnej części Starego kontynentu. Wydarzenie  ą i jedyną w Polsce okazją, aby zobaczyć wszystko to, co współcześni żołnierze mają najlepszego na uzbrojeniu i wyposażeniu. Honorowym Patronatem XXII MSPO jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się w hali B i ma numer B-57. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego 

 

 

 

 


 

Tablet NoteStar RT10C na targach Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2013. 

 

Tablet NoteStar model RT10C znalazł zastosowanie między innymi w najnowszym pojazdem wojskowym przygotowanym przez POLSKI HOLDING OBRONNY w projekcie WSZYSTKO DLA ŻOŁNIERZY o nazwie Lekki Pojazd Uderzeniowy WIRUS. Ten nowatorski pojazd był prezentowany na XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2013. WIRUS został przygotowany na potrzeby wojsk specjalnych i pododdziałów rozpoznawczych. Wyposażenie oprócz uzbrojenia zawiera tablet NoteStar RT10C jako wsparcie gwarantujące dostęp do wielu informacji niezbędnych żołnierzowi.  

 

 

 

 


 

Sprzęt marki NoteStar na warsztatach tematycznych "Taktyka Działań Gaśniczych" 

 

        W dniu 30 września odbyły się warsztaty, na których były między innymi omawiane możliwości jakie dają zakupione przez Państwową Straż Pożarną tablety Ultra Rugged NoteStar TB1080. Ponieważ sprzęt Rugged jest obecnie niezbędnym narzędziem pracy strażaka i ma różne zastosowanie w różnych sytuacjach firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego uczestniczyła w warsztatach. Zostały przedstawione nowe rozwiązania wraz z możliwością ich zastosowania w Straży Pożarnej.

 

 


Zapraszamy Państwa na IX Międzynarodową Wystawę Ratownictwa i Technik Przeciwpożarowych EDURA 2013, która odbędzie się w Kielcach od 12 do 14 czerwca 2013 roku, jej organizatorami są Targi Kielce oraz Fundacja Edukacja i Technika Ratownictwa

 

      Na te targi przygotujemy i zaprezentujemy rozwiązania mobilne dedykowane właśnie dla służb ratownictwa. Zaprezentujemy zarówno rozwiązania mobilne typu tablet, notebook czy PDA jak i systemy do pojazdów ratowniczych.

 

  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w hali F numer F47 na wystawie EDURA 2013.

 


 

 

 

 

Zaproszamy na Targi przedstawiające ofertę producentów techniki specjalnej oraz sprzętu i wyposażenia dla służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa, ze szczególnym uwzględnieniem ofert prezentujących sprzęt:
• zwiększający efektywność i skuteczność działań,
• wzmacniający bezpieczeństwo osobiste funkcjonariuszy,
• służący unowocześnieniu systemów łączności i systemów informatycznych.

 

Na targach przedstawimy najnowsze rozwiązania techniczne osiągalne w sprzęcie mobilnym klasy rugged.

 

ZAPRASZAMY NA STOISKO NR III.24 

 
 |  © 2017 notestar.pl, Inc. All rights reserved.
 
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].